Opis stanowiska:

  • montaż klimatyzacji i wentylacji,
  • inne ogólne prace instalacyjne związane z instalacjami wentylacji,
  • biały montaż,
  • drobne prace elektryczne.

Wymagania stanowiska:

  • doświadczenie w zakresie montażu systemów wentylacji oraz klimatyzacji w zabudowie oraz na zewnątrz,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
  • zakwaterowanie, dojazd do pracy, ubrania robocze,
  • pracodawca zapewnia organizację wyjazdu.

Poszukujemy pracowników
do pracy przy realizacji najbardziej prestiżowych projektów budowlanych na terenie UE (kraje Benelux, Niemcy, Francja) i poza UE!

Zapewniamy:

  • ATRAKCYJNE ZAROBKI
  • AUTO SŁUŻBOWE na dojazdy do pracy
  • WSPARCIE KOORDYNATORÓW przez cały okres zatrudnienia
  • KOMFORTOWE ZAKWATEROWANIE
    obejmujące:

polską telewizję

szybki Internet

nowoczesny sprzęt AGD: pralka, lodówka, kuchenka mikrofalowa, kuchenka elektryczna

sprzątanie

usuwanie ewentualnych usterek: hydraulika, elektryka, itp.

ewentualne doposażenie mieszkań w dodatkowy sprzęt
(jesteśmy otwarci na rozsądne sugestie)

Nie posiadasz uprawnien?

Nie masz doświadczenia?

Pomożemy ci uzyskać uprawnienia, wyszkolimy Cię!

Organizujemy regularnie szkolenia pracownicze oraz kursy kwalifikacyjne pozwalające uzyskać:

  • certyfikat VCA / SCC**,
  • uprawniania na: zwyżkę, wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, suwnice,
  • certyfikaty spawalnicze.

Nie trać czasu na żmudne szukanie pracy!
Tutaj jest twoja przyszłość!

Pracuj z Najlepszymi